opał.com

Cennik

Cennik wpisów i reklam na stronie opał.com (opał.eu).

Wpis podstawowy to wpis ofertowy w podstronie firmy. W, danej miejscowości danego województwa jest zamieszczana nazwa firmy, która jest linkiem do wpisu oferty. Wpis zawiera te dane, która firma chce podać: nazwę, adres, telefony, e-maile, adresy www, adresy społecznościowe, opis oferty, mapkę, do czterech grafik. Wpis można zamieścić na jeden rok, na pół roku, na trzy miesiące. Koszt rocznego wpisu 300,00 zł. Koszt półrocznego wpisu 150,00 zł. Koszt kwartalnego wpisu 80,00 zł. Koszt dotyczy jednego linka tekstowego z jednej miejscowości. Każda kolejna miejscowość (jeżeli firma ma więcej punktów niż jeden i chce, żeby były podane) to dopłata 20,00 zł od punktu. W, danym województwie/miejscowości mogą też być informacje o firmach oferujących opał zamieszczone jako sama (1) grafika, albo jako tekst i (1) grafika.
Koszt rocznego wpisu jako sama grafika - 300,00 zł. Koszt rocznego wpisu jako tekst + grafika - 450,00 zł.

Reklamy Graficzne - na stronie głównej i na stronach województwa jest możliwość zamieszczania Reklam Graficznych jako zdjęcia albo zdjęcia ulotki reklamowej, wizytówki itp. W, rzędzie jest do czterech pozycji graficznych. Koszt jednej grafiki w województwie na jeden rok - 600,00 zł (nie ma vatu). Koszt jednej grafiki na stronie głównej - 1200,00 zł. Nie ma ograniczeń branżowych. To znaczy, że reklamy graficzne mogą zamieszczać firmy z dowolnych branż i województw.

Odnośnie wpisów ofertowych firm z branży opałowej - jest możliwość reklamy na stronie w zamian za wykonanie i umieszczenie banera reklamowego naszego adresu [opał.com] albo [opał.eu] w miejscu widocznym dla klientów na terenie firmy, która jest tym zainteresowana. Barter obejmuje też większą ilość grafik w wpisie. Minimalne wymiary banera to 130 cm x 40 cm. Projekt podsyłam.
Opał.com
TEL i NET Świebodzice
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Liczba odwiedzin: 4712